O mně…

 

Vítám Vás…

jmenuji se Eva Lukášová, jsem obrovským milovníkem Duhovek a šátkomaniačka tělem i duší. Duhová klubíčka mě natolik očarovaly, že háčkování šátků se stalo nejen mým koníčkem a srdcovou záležitostí, ale také každodenní nutností…a o svou vášeň, nadšení a zápal bych se s Vámi ráda podělila .

Ráda tvořím NÁVODY, zaměřuji se na jednoduché a neokoukané vzory, a mou osobní výzvou a nápadem je, sepsat co největší množství návodů na šátky, které budou pohromadě pod jednou střechou, volně dostupné, a které budou mít za cíl nejen motivovat a inspirovat, ale hlavně pomoct Všem těm, kteří se šátky teprve začínají, nebo kteří se schématy příliš nekamarádí. 

Vyznávám heslo “ v jednoduchosti je síla“ a v tomto duchu se nesou i všechny mé šátky. Na stránkách najdete jak mé autorské návody, tak i návody, které jsem sepsala podle mých oblíbených vzorů, a nezapomněla jsem ani na milovníky videonávodů. 

Pokud máte chuť, odhodlání a samozřejmě i nutnou dávku trpělivosti a rádi by jste si uháčkovali Váš první šátek, pojďte se do toho se mnou pustit…

…pokud by mé rady pomohly byť jen jediné šátkomaniačce, účel těchto stránek a můj záměr byl splněn .

Srdečně Vás zvu i do své FB skupinky Šátkománie- návody, kde načerpáte nejen inspiraci, ale najdete zde i přátelskou atmosféru a partu úžasných šikulek, které vždy rády se vším poradí…jednoduše místo, kde to naše šílenství můžeme pořádně roztočit. Budu se na Vás těšit.

 

Děkuji za návštěvu a přeji Vám krásné, příjemné a pohodové tvoření.

S pozdravem Eva