Příze Duhovka

Sdílejte

Příze Duhovka

▪️ k zakoupení na www.prize-duhovka.cz

 

…a Duhovkou to všechno začalo…Když se mi poprvé pod ruce dostala tato úžasná příze, a já z ní uháčkovala svůj první šátek, věděla jsem, že rozhodně nebude poslední…stala se mou srdcovou záležitostí a stálicí v mém tvoření…

 

 ▪️ Duhovka je jemná směsová příze složením 50% bavlna / 50% akryl patří mezi mé absolutní favority. Ručně navíjená příze je vyráběná v České republice z kvalitního evropského materiálu a čítá nekonečné množství barevných kombinací, které si navíc můžete navrhnout dle vlastních představ, o různém návinu.

▪️ Na přání si můžete nechat umotat nejen klubíčka v pestrých či jemných tónech, ale taktéž jednobarevné varianty, klubíčka v melírku či color, a kdo by chtěl svému výrobku dodat ještě větší šmrnc, může zvolit i kombinaci s lurexem.

 

▪️  Klubíčka mají plynulý přechod barev, které překrásně vyniknou nejen na šátcích, ale i na dekách. Za velké plus též považuji miniaturní uzlíčky při přechodu barev, které jsou ve srovnání s některými jinými klubíčky takřka neviditelné, kolikrát ani nezpozoruji změnu barvy.

▪️ Příze je jemná, příjemná na omak, nekouše, neškrábe, nechlupatí, a má celoroční využití, krásně se s ní pracuje, výrobky z ní jsou lehké a vzdušné, a je vhodná i pro začátečníky.

▪️ Klubíčko je pevně a úhledně namotáno, což má za výsledek, že se při vytahování příze nezacuchává. Háčkovat můžete začít jak zevnitř, tak z venku…to už záleží jen na Vaší fantazii.

Materiál má certifikát OEKO-TEX (vhodný i pro děti do 3 let)

                     

 

Vřele DOPORUČUJI

 

Rozdíl mezi Duhovkou 3nitkou a 4nitkou.

▪️ Klubíčka jsou navíjena ze 3 nebo 4 nestočených nitek (vláken), které nejsou pevně spojené, viz.foto. Rozdíl je pouze v tom, že 4nitka je silnější, barevné přechody jsou delší a barvy v klubíčku přecházejí pozvolněji.

 

image_printVytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *