Příze YarnArt Flowers

Sdílejte

Příze YarnArt Flowers

Příze YarnArt Flowers Moonlight

 

▪️ výhradní dovozce YarnArt přízí do ČR www.bezvapleteni.cz

▪️ příze k zakoupení na eshopu www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk

 

▪️ Příze Flowers patří k nejoblíbenějším přízím v naší skupince Šátkománie- návody . Velké oblibě se těší určitě díky svému kvalitnímu materiálu za výbornou cenu, ale také díky stočeným nitkám…je tedy ideální volbou i pro úplné začátečníky.

 

▪️ YarnArt Flowers je samovzorovací směsová příze, složením 55% Bavlna – 45% polyakryl, spletená ze čtyř nitek (4nitka), tzn. že vlákna jsou pevně spojená a má postupné středně dlouhé barevné přechody s jemnými záchvěvy barev do sebe, tzv.degradé.

▪️ Je měkká, hebká, příjemná na omak, nezadrhává, na háček naskakuje skoro sama :), díky svým krásně sladěným výrazným i neutrálním barevným kombinacím dokáže vytvořit i na nejjednodušším vzoru velkou krásu, a díky stočeným nitkám se s ní navíc výborně pracuje, tvoření bude opravdu radost.

▪️ Ikdyž je klubíčko úhledně namotáno, může se Vám stejně jako mně stát, že se příze v průběhu háčkování „zašmodrchá“- doporučuji jemně povytahovat z klubíčka. 

 

▪️  Za velké plus považuji atestaci TZÚ pro děti do 3let.

 

 

▪️ Příze YarnArt Flowers Moonlight je směsová příze složením 53% Bavlna – 43% Polyakryl – 4% metalická vlákno 

▪️ I s příměsí lurexu zůstává stále příjemná na dotek, mě osobně neškrábe ani nekouše (ale je to hodně individuální), výborně se s ní háčkuje.

▪️ Díky svému výraznému třpytu dodává šátku eleganci, noblesu a šmrnc a hodí se jak na slavnostní příležitosti, tak i pro běžné nošení. Pokud jste milovníky třpytu stejně jako já, rozhodně doporučuji vyzkoušet.

▪️ Obě příze mají návin 1000m, a hmotnost 250g.

 

 

…DOPORUČUJI 

image_printVytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *